POZNAJ ATOM PROWADZI ZAJĘCIA Z PSYCHOLOGIEM DLA ZAWODÓW ZAUFANIA PUBLICZNEGO

24 października w 5-cio gwiazdkowym hotelu Mistral w Gniewinie odbędzie się ZAMKNIĘTE seminarium dotyczące propagowania energetyki jądrowej wśród mieszkańców Pomorza.

Szkolenie skierowane jest tylko i wyłącznie do przedstawicieli zawodów zaufania publicznego tj. lekarzy, ekonomistów, nauczycieli, przedstawicieli administracji, rynku pracy czy be
zpieczeństwa.

Na spotkaniu za pieniądze Polek i Polaków obecny będzie psycholog! Opowie między innymi o roli zawodów zaufania publicznego jako liderów opinii społecznej oraz o ich wpływie na świadomość społeczną. Nauczy również zgromadzonych w jaki sposób rozmawiać z lokalną społecznością, by przekonać ich do atomu.

Przedstawiciel Regionu(?) opowie o korzyściach wynikających z budowy elektrowni jądrowej.(?)

Spotkanie zakończy się o godzinie 17 wystawnym bankietem, wszystko za pieniądze społeczeństwa.

Dlaczego informacja o spotkaniu nie została podana do publicznej wiadomości aż do czasu, gdy nie nagłośniły jej antyatomowe strony internetowe?!
 1. Jaką rolę pełnić będzie obecny na seminarium psycholog?
2. Czy mieszkańcy będą poddawani sesji psychoterapeutycznej, "praniu mózgu" itp. technikom
mającym na celu manipulowanie lokalnymi społecznościami?
3. Dlaczego na spotkaniu organizowanym za pieniądze podatników nie ma osób prezentujących argumenty przeciwko EJ?
4. Dlaczego przeciętni obywatele nie mieli możliwości zapisania się na warsztaty? Czy wprowadzony podział społeczności lokalnej ma na celu ich skłócenie i rozbicie działalności antyatomowej?

Nie zgadzamy się na tego typu zagrania Energetycznych Gigantów i Ministerstwa Gospodarki! Żądamy równego dostępu do udziału w tego typu spotkaniach i jawnych informacji o planowanych propagandowych spotkaniach dla lokalnych społeczności. Żądamy udziału osób mających realne argumenty przeciw budowie elektrowni atomowej!

AKTUALIZACJA:


Okazuje się, że spotkanie w Gniewinie organizowane przez kampanię "informacyjną" Poznaj atom miało charakter jeszcze bardziej elitarny niż wynikałoby to z deklaracji i programu. Spotkanie, z udziałem psychologa, było przeznaczone dla przedstawicieli tzw. zawodów zaufania publicznego (lekarzy, nauczycieli itd.) Jednak nie wpuszczono na nie reprezentujących te profesje osób, które są przeciwnikami atomu.
http://radiogdansk.pl/index.php/wiadomosci-wydarzenia-sport/wydarzenia-rg/37167-gniewino-dyskusja-o-atomie.html

Materiał Twojej Telewizji Morskiej:
http://www.telewizjattm.pl/serwis-informacyjny/2012-10-25/07/kazdy-swoj-rozum-ma-poznaj-atom-w-gniewinie.html?play=on
Odpowiedz kampanii Poznaj atom na zarzuty w sprawie spotkania w Gniewinie na Facebooku (aby powiększyć należy kliknąć na zdjęcie):